Rada DIAK

Rada DIAK

W skład Rady DIAK zgodnie ze Statutem AK wchodzą prezesi POAK oraz członkowie nominowani przez Księdza Arcybiskupa. Parafialne oddziały utworzone zostały dotychczas w następujących parafiach (chociaż niektóre oddziały – z różnych przyczyn – nie są aktywne):

  1. Św. Stanisława Bpa, Buk
  2. Św. Wojciecha, Chrzypsko Wielkie
  3. Św. Michała Archanioła, Czempiń
  4. Niepokalanego Serca NMP, Czerwonak
  5. Wniebowzięcia NMP, Dębno
  6. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Grodzisk Wlkp.
  7. Św. Józefa, Kicin
  8. Wszystkich Świętych, Kleszczewo
  9. Św. Andrzeja Apostoła, Komorniki
  10. Św. Ap. Piotra i Pawła, Kostrzyn Wlkp.
  11. Św. Brata Alberta Chmielowskiego, Kościan
  12. Ducha Świętego, Kościan
  13. NMP Wniebowziętej, Kościan
  14. Św. Brata Alberta, Koziegłowy
  15. Św. Wojciecha, Kruszewo
  16. Św. Antoniego, Leszno
  17. Św. Jana Chrzciciela, Leszno
  18. Św. Józefa, Leszno
  19. Św. Kazimierza, Leszno
  20. NMP Wniebowziętej, Lwówek
  21. Niepokalanego Serca Maryi, Międzychód
  22. Św. Mikołaja, Mosina
  23. NMP Nieustającej Pomocy, Nowy Tomyśl
  24. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Nowy Tomyśl
  25. NMP Wniebowziętej, Oborniki Wlkp.
  26. Św. Józefa Oblubieńca NMP, Oborniki Wlkp.
  27. Św. Ap. Piotra i Pawła, Obrzycko
  28. Św. Mateusza, Opalenica
  29. NMP Wniebowziętej, Ostroróg
  30. Św. Jana Chrzciciela, Owińska
  31. Św. Walentego, Pakosław
  32. Św. Wawrzyńca, Pniewy
  33. Bożego Ciała, Poznań
  34. Chrystusa Dobrego Pasterza, Poznań
  35. Chrystusa Króla, Poznań
  36. Chrystusa Odkupiciela, Poznań
  37. Ducha Świętego, Poznań
  38. Imienia Maryi, Poznań-Smochowice
  39. Maryi Królowej, Poznań
  40. Matki Boskiej Zwycięskiej, Poznań
  41. Matki Bożej Królowej Korony Polskiej, Poznań-Krzesiny
  42. Matki Bożej Różańcowej, Poznań
  43. Matki Odkupiciela, Poznań
  44. Najśw. Serca Jezusa i św. Floriana, Poznań
  45. Nawiedzenia NMP, Poznań
  46. Nawrócenia Świętego Pawła, Poznań
  47. NMP Niepokalanie Poczętej, Poznań
  48. Ofiarowania Pańskiego, Poznań
  49. Opatrzności Bożej, Poznań
  50. Św. Andrzeja Apostoła, Poznań-Spławie
  51. Św. Andrzeja Boboli, Poznań
  52. ŚŚ. Cyryla i Metodego, Poznań
  53. Św. Jadwigi Śląskiej, Poznań
  54. Św. Jana Bosko, Poznań
  55. św. Jerzego, Poznań
  56. Św. Marcina, Poznań
  57. Św. Mateusza Ap. i Ew., Poznań
  58. Św. Michała Archanioła, Poznań
  59. Św. Michała Arch. i Wniebow. NMP, Poznań – Kiekrz
  60. Św. Rocha, Poznań
  61. Św. Rodziny , Poznań
  62. Św. Stanisława Bpa i M., Poznań
  63. Św. Stanisława Kostki, Poznań
  64. Św. Wawrzyńca, Poznań
  65. Świętego Krzyża, Poznań
  66. Świętej Trójcy, Poznań
  67. Świętych Aniołów Stróżów, Poznań
  68. Wniebowstąpienia Pańskiego, Poznań
  69. Zmartwychwstania Pańskiego, Poznań
  70. Św. Jana Chrzciciela, Przemęt
  71. Matki Boskiej Wniebowziętej, Puszczykowo
  72. Andrzeja Ap. (Rawicz – Sarnowa), Rawicz
  73. Chrystusa Króla i Zwiastowania NMP, Rawicz
  74. Św. Katarzyny, Rożnowo
  75. Św. Mikołaja, Ryczywół
  76. Św. Marcina i św. Wincentego, Skórzewo
  77. Św. Trójcy, Stęszew
  78. MB Wspomożycielki Wiernych, Swarzędz
  79. Św. Marcina, Swarzędz
  80. MB Pocieszenia i Św. St. Bpa, Szamotuły
  81. Świętego Krzyża, Szamotuły
  82. Św. Stanisława Kostki, Śmigiel
  83. Bł. Michała Kozala Bpa i M, Śrem
  84. Najświętszego Serca Jezusa, Śrem
  85. Ducha Świętego, Śrem
  86. NMP Wniebowziętej, Śrem
  87. NMP Wniebowziętej, Środa Wlkp.
  88. Św. Floriana, Wiry
  89. NMP Królowej Korony Polskiej, Zakrzewo
  90. Św. Jakuba Apostoła, Żabno
  91. Najświętszej Bogarodzicy Maryi, Poznań
  92. Św. Jana Kantego, Poznań


Osoby nominowane do Rady DIAK:

  1. Maria Gliszczyńska
  2. Jolanta Horowska
  3. Ewa Jerszyńska
  4. Natalia Kaczmarek
  5. Bogumiła Kania-Łącka
  6. Krzysztof Koniński
  7. Roman Sielicki
  8. Jan Stefanek
  9. Barbara Szcześniak

Członek honorowy Rady DIAK:

Joanna Tekielak


art. 28 pkt. 2 Statutu

Rada Diecezjalnego Instytutu dokonuje wyboru kandydatów na Prezesa, delegata do Rady Krajowego Instytutu oraz członków organów Diecezjalnego Instytutu spośród swoich członków.

Delegat do Rady KIAK:

Krzysztof Koniński


Kapituła Odznaczeń :

  1. Bogumiła Kania-Łącka, przewodnicząca
  2. Ks. Roman Dworacki, członek
  3. Tadeusz Kieliszewski, członek
  4. Joanna Tekielak, członek
  5. Małgorzata Grottel, członek